BİNOMO UYGULAMASINDAN PARA KAZANMAK

BİNOMO UYGULAMASINDAN PARA KAZANMAK

Herkes oturduğu yerden para kazanmak ister, teknoloji ile hayatımız da iç içe olduğu için neredeyse tüm insanlar evlerinde bulunan akıllı telefonlardan para kazanmanın peşinde. Bizde sizin için bugün para kazandıran uygulamalardan olan BİNOMO’yu sizlere nasıl işlediğiyle beraber aktaracağım. Şimdi gelin bir de bu para kazandıran uygulamaya daha detaylıca bakalım.


Son dönemlerde sıkça reklam şeklinde karşımıza çıkan BİNOMO bir ikili opsiyon platformudur. Aslında bu uygulamanın işleyişi için birçok yerden farklı bilgiler söylenmektedir.

BİNOMO ve BİNOMO’nun yatırımı ile para kazanmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. En çok dikkat etmeniz gereken husus şikayetlerdir her türlü şikayete hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Ve bu şikayetler dışında daha bir sürü husus bulunmakta.

Karlı iş fikirleri olarak Türkiye’de bulunan ve kullanılan yatırım uygulaması olan BİNOMO tam olarak nedir?


BİNOMO UYGULAMASI NEDİR?


Binomo ikili opsiyon platformudur ikili opsiyon işi ise tamamen şansa bağlı bir durumdur yani önümüze verilen grafiğin artıp veya azalacağını doğru tahmin etmeniz durumunda iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Ancak ülkemizde pek de tavsiye edildiği söylenemez çünkü yasal ikili opsiyon yapacak uygulama yoktur bu tür uygulamaları Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) bu tür ikili opsiyon platformlarını takip edip güvenliğini araştırmaktadır.

Ayrıca birçok internet sitesi bu uygulama hakkında kumar açıklamasını yapmaktadır. Yani söylemek gerekirse BİNOMO ve buna benzer ikili opsiyon platformları yasal olarak suçtur.

Bu uygulamanın ülkemizde belirli bir merkezi yoktur. BİNOMO resmi olarak şeysellerde Mahe adasına kayıtlıdır.


BİNOMO’DAN PARA KAZANMAK:


Bu uygulamaya ilk olarak demo üye olarak katılabiliyorsunuz ve katıldığınız an size 1000 sanal para veriliyor. Ama uygulamayı kullanan neredeyse herkes parasını arttırmış ve gerçek hesaba giriş yapmak istemişlerdir.

Sitede yatırım yapmak için minimum 10$ yatırmanız gerekmektedir. Binomoya para yatırmanız kolay ama kazandığınız parayı alması da bir o kadar zordur.

Binomoya kredi kartı veya havale şeklinde para yatırıp kazandığınız parayı da bu şekilde çekmeniz mümkündür ama bu işin şikayet kısmı da var.

Ülkemizde son zamanlarda kullanımı biraz artmış durumda bu uygulamanın. Ama kullanımımıza bağlı bir şikayet yoğunluğu da mevcuttur.

Bazıları bu şikayetlerin çözüldüğü gibi yalan gerçekler ortaya çıkarmaya çalışsa da henüz o şikayetlerin neredeyse hiç biri çözüme kavuşamamıştır.

Mesela uygulamaya yatırdığınız bir miktar paranız var ve siz bu parayı bir kaç katına çıkardınız bu parayı çekmek istediğiniz zaman bankada böyle bir işlemin bulunmadığını veya sizin böyle bir paranız olmadığını söyleme ihtimalleri vardır.

Bazı insanlar mağdur bazı insanlar ise zengin olduklarını söylüyorlar ama bu kesinlikle yasal bir uygulama değildir. Çünkü bizim ülkemizde ikili opsiyon platformları kumar olarak değerlendirilmektedir.

Para yatırmada sıkıntı çekmezsiniz fakat paranızı geri alırken büyük sıkıntılar yaşayıp hatta paranızı bile alamayabilirsiniz. Bu güzel gözüken ama yasal olmayan uygulamadan bahsetmek bu kadar işin sonuna gelirsek eğer kendi şansınıza güvenip böyle şeyler yapmak istiyorsanız ayrı mesele ama tabi kumar olduğunu unutmayalım.

Bu uygulamayı tavsiye etmiyorum bazılarını mağdur bazılarını da zengin yaptığı da acı bir gerçektir. Binomo uygulamasını kullanmak sizin tercihiniz ama yasal olarak uygun değildir, para kazanmak mümkün müdür derseniz: “evet ama belki” demem doğrudur. Yani yasal olmayan bir uygulamaya girmek biraz mantıksızdır hele ki paranızın gelmesi kesin değilse. Ama yinede karar sizindir.

EĞER FARKLI PARA KAZANMA YÖNTEMLERİNE BAKMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: