YOUGOV UYGULAMASINDAN NASIL PARA KAZANILIR?

YouGov Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır? Nasıl gelirinizi arttırırsınız?

YouGov bundan 20 sene öncesi 2000 yılında kurulan Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Asya ve Amerika Birleşik Devletleri dahil 38 ülkeden kullanıcıları bulunmaktadır.

YouGov sunduğu para ödülleri ile meşhur bir uygulamadır.

YouGov’un sunduğu para ödüllü anketlerine nasıl katılabilirsiniz?

İşletmelerin farkında olduğu bir şey var ve bu da veri tabanı. Günümüzde neredeyse bütün işletmeler kendi müşterilerini seçmek için verilere bakıp oradan yani verilere güvendiğiniz bilmeniz gerekir.


YouGov Nedir?


YouGov, işletme endüstrisinde en popüler pazarlama şirketlerinden biridir.

Yerleşik olarak İngiltere’de bulunan ama Amerika, Asya – Pasifik ve Orta Doğu gibi bölgelerde araştırmalar yapmakta ve kendini geliştirmektedir.

2000 yılında kuruluşundan bu zamana kadar YouGov çeşitli yaşam alanlarından belirli insanları seçerek onlara bu anketleri sunup hem halkın hem de kendi şirketinin kazanmasını hedefliyor.

Ayrıca farklı yaşam alanlarında neredeyse milyonlarca kişiyi cezbetmiştir.

Toplanan veriler farklı alanlarda araştırmacılar tarafından alınırken, katılımcılar katılım için gelir elde etmektedir. YouGov sitesi, çoğunlukla değişen konulu ve uzunluktaki anketleri içermektedir.

Birçok anket kısa ve yapmanız sadece bir kaç dakikanızı bile almayacaktır. YouGov içerisinde bulabileceğiniz en büyük anket bile sizin sadece yarım saatinizi alacaktır.

YouGov gerçekten anket doldurmak için çok mantıklı bir uygulama. Çünkü oturduğunuz yerden size sorulan 1-2 soru ile para kazanıyorsunuz. Ama ben başka anket sitelerine de bakmak istiyorum diyorsanız buraya tıklayarak daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.


YouGov kullanmanın avantajları nelerdir?


YouGov hesabı oluşturmak ücretsiz ve kısa süreli bir iştir.
YouGov kişisel bilgilerinizi gizli tutar ve bu en büyük ve en iyi avantajlarından biridir.


Başka anket siteleri sizlere sunduğu anketlerde sonsuz ve karmaşık halde sunuyor ve bu da sade ve yalın halde sunan YouGov için büyük bir avantajdır.

Ayrıca çok sayıda ödeme sistemine sahip olması, güvenilir ve yasal olması avantajları arasında yer almaktadır.

YouGov nasıl çalışır diyenler için şunu da anlatayım :

Burda söylediğimiz gibi kayıt işlemi ücretsiz ve basittir. Başarılı bir şekilde kaydınızı yaptıktan sonra, YouGov panelisti olarak adlandırılacaksınız ve 100 bonus puanının sahibi olacaksınız.

100 bonus puanına sahip olduğunuz için görev almaya hak kazanmış olacaksınız. Yani böylece görevlere başlayıp para kazanmaya yöneleceksiniz.

Uygulama anketinden kazandığınız puanlar anketteki soruların karmaşıklığı ve zorluğuna bağlı olacaktır, tabii puanınız ne kadar çok olursa o kadar fazla gelir elde edersiniz.

Kazandığımız parayı nasıl çekebiliriz?

Ödeme açısından ülkeden ülkeye değişir. Bunun dışında site Paypal banka havalesi ve diğer kartları ve kuponları desteklemektedir.

Size olan ödeme işleminin tamamlanma süresi 1 hafta kadar sürebilir.

YOUGOV ANKET TÜRLERİ:


YouGov’da kazanmanın sadece 1 yolu vardır o da para ödüllü anketlerdir. Bu sitenin büyük bir güzelliği anketleri oldukça fazla ve düzgün yayınlamasıdır. Çünkü sık ve düzgün bir şekilde anketleri yayınlamazsa katılım oranı düşecektir.

YouGov size yalnızca katılmaya hak kazandığınız anketleri gönderecektir.

YouGov sitesini diğer anket siteleri ile kıyaslamak istesek gezinmesi kolay ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.


YOUGOV’A KAYIT BONUSU:


Kısa ve ücretsiz olan kayıt işlemini tamamladıktan sonra size bir bonus puanı gelecektir. Size 100 puan olarak bonus verilecektir.


HER ANKET İÇİN FARKLI ÜCRETLENDİRME:


Her bir ankete verilen anket puanı farklıdır, anketin karışıklılığına ve zorluğuna göre değişiyor mesela kolay bir soru 250 puanken zor bir soru 1000 hatta 1500 puana kadar da çıkabilir.

ÖDEME YÖNTEMLERİ:


YouGov kendisi gibi ödeme şeklide güvenilirdir. Puanlarınızı kullanabileceğiniz farklı yöntemler vardır.

Ülkelere göre bu sistem değişebilir. Örneğin Türkiye’de nakit mevcuttur ama bazı ülkelerde Paypal havale kartları veya nakit olarak havale edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: